Moloz Alımı
Kağıthane ve çevre ilçelerde ağırlıklı olmak üzere İstanbul'un tamamı için inşaat veya yerinizde molozlar kendi personeliniz ile alınır belediyenin izni ve ruhsatlı olan bölgelere moloz dökümleri yapılır. Tamamı kendi aracımız ve kendi personeli olması sebebiyle fiyatlarımız gayet uygun olmakla birlikte yaptıgımız işin sürekliliği kazandığımız tecrübe sizlere fiyat ve kalite olarak geri dönmektedir.

Moloz, toprak ve kireçle karışık taş kırıntıları, yapı döküntüsü, tadilat ve hafriyat artıklarına verilen isimdir. Çevreye kontrolsüz olarak dökülen moloz ve hafriyatlar; gürültü ve çevre kirliliğinin yanısıra; insan ve canlı hayatını tehdit edebilmekte, toprağın yapısı değiştirebilmekte, yağışlı havalarda yol kenarlarında su birikintilerine neden olabilmekte, genel kirlinmeye, daha fazla su ve enerji tüketimine neden olabilmektedir.

Cadde, sokak ve yol kenarlarından kanalizasyonlara akan molozlar birikerek tıkanıklığa yol açabilmekte, bu durum temizlik giderlerinin artmasına ve bu alanda verilecek hizmetlerin aksamasına neden olmaktadır.

Moloz ve hafriyatın toplanması ve bu atıkların geri dönüştürülmesi bu gibi olumsuzlukları ortadan kaldırmaktadır.

Moloz ve hafriyat artıklarınızı topluyor, çuvallayarak inşaat alanınızın temizliğini sağlıyoruz.