Nakliyat

Barış İnşaat Malzemeleri San. Ltd. Şti. nakliye sektöründe olarak aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

Şehir İçi Nakliyat

Nakliye araçlarımız düzenli olarak trafik kontrollerinden geçmekte ve her nakliye sonrası temizlik ve bakımları yapılmaktadır. Bu nedenle bakımı olmayan yada daha önceki taşıma nedeniyle kirlenme yada herhangi bir temizlik sorununa maruz kalmazsınız. Nakliyat için gerekli olduğunda asansör ve froklift kullanılmaktadır. Kendi personelimizle kendi depomuzdan yüklediğimiz inşaat malzemeleri yükler ve büyük makineleri taşıma işleri yapıyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat

3 adet büyük tırlarımız ile şehirler arası taşımacılık yapmaktayız. Gerek toptan inşşat malzemeleri sevkiyatı gerek ürün ve malzemel gönderimi gerekse evden eve taşıma (sadece şehirler arası) olarak hizmet vermekteyiz.

Moloz Alımı

Kağıthane ve çevre ilçelerde ağırlıklı olmak üzere İstanbul'un tamamı için inşaat veya yerinizde molozlar kendi personeliniz ile alınır belediyenin izni ve ruhsatlı olan bölgelere moloz dökümleri yapılır. Tamamı kendi aracımız ve kendi personeli olması sebebiyle fiyatlarımız gayet uygun olmakla birlikte yaptıgımız işin sürekliliği kazandığımız tecrübe sizlere fiyat ve kalite olarak geri dönmektedir.